Пошук

ЗУСТРІЧІ З ВІЙСЬКОВИМИ

Напередодні Свята захисника Вітчизни, яке український народ відзначає разом із вшануванням Покрови Пресвятої Богородиці, група студентів старших курсів нашої академії під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Лариси Данильчук здійснили екскурсійну поїздку до військової частини А-1519 Дубенського гарнізону. Після огляду території у святковій обстановці Актової зали гості вручили військовим коровай від студентів рідної альма-матер, торти, печиво, варення для солодкого столу у знак подяки за небезпечну і складну службу в цей непростий для нашої країни час.

На завершення розмови із керівництвом військової частини студенти запросили воїнів ЗСУ відвідати наш навчальний заклад.

Приємно, що зустріч у стінах нашої академії не забарилася. У Конференц-залі ВНЗ студенти вітали заступника командира військової частини А-1519 по роботі з особовим складом, підполковника Юрія Нечитайла та його колегу, офіцера-психолога, майора В’ячеслава Єлістратова.  Гості розповіли присутнім дізналися про деякі особливості їхньої роботи з мобілізованими, жахливий період перебування у найгарячіших точках війни, що жорстоко забирає життя не лише солдат, а й мирних людей, які завдяки кремлівській пропаганді часто не розуміють, хто їхній справжній ворог. Особливо важко слухати історії про ставлення до українських воїнів, як до загарбників, і навпаки – про сліпе поклоніння ”русским“.

Поступово розповіді доповнювалися показом презентації, спрямованої на виховання патріотичних почуттів у молоді, і перейшли у невимушену бесіду про найболючіше: питання із залу звучали про перспективи мирних домовленостей, інформаційну пропаганду на окупованих територіях, про загрозу третього Майдану. У своїх відповідях військові намагалися вселити надію на кращі зміни, просили не падати духом, бо віра у перемогу має бути понад усе, і це допомагає їм на лінії фронту.

Як продовження бесіди, Юрій Нечитайло запропонував проглянути український документальний телефільм ”Рейд. Сила нескорених“, знятий Військовим телебаченням України у співпраці з Film.ua. Стрічка розповідає про події наприкінці серпня – на початку вересня 2014 року, коли українські десантники 95-ої окре́мої аеромобі́льної брига́ди  за 24 дні здійснили чотирьохсоткілометровий бойовий марш у тилу терористичних організацій на Сході України для тотальної ізоляції зони конфлікту та зупинення їх військового забезпечення з боку Російської Федерації. Він виявився найдовшим рейдом збройного формування у військовій історії світу.

Представники українських Збройних Сил високо оцінили матеріальну базу академії, захопилися історією навчального закладу. У знак пошани вони передали колективу ВНЗ символічний ”Вдячний лист“ від керівництва своєї військової частини і запропонували організовувати спільні святкові заходи та вечори відпочинку з нашими  студентами і військовими, які сприятимуть розвитку співпраці між обома інституціями.


 
Анонси
Галерея
galery 13
galery 13galery 13
На даний момент 222 гостей на сайті