Пошук
Головне меню

НАУКОМЕТРИЧНА БАЗА – НАША!

Тільки незначна частина вищих закладів освіти має власні періодичні наукові видання, занасені до Міжнародної наукометричної бази даних. Таке високе визнання отримав науковий часопис «Кременецькі компаративні студії» Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка: збірник проіндексовано в міжнародній наукометричній базі «Іndeх Сореrпісus Іnternational» (Республіка Польща) за галузями знань ”Літературознавство“ та ”Лінгвістика“. Відразу ж наголосимо, що видання ”Студій…“ зініціювали, організували і здійснюють науковці кафедри англійської філології нашого навчального закладу.

«Індекс Коперніка» є міжнародною науковою базою, котра займається підтримкою та розвитком наукової думки, а також сприяє співпраці між різними міжнародними журналами. Завдяки цій базі науковці з цілого світу та різних галузей науки мають можливість репрезентувати свої наукові ідеї. Система, яка впроваджена у базі, робить можливими архівацію та багатовимірний аналіз доробку науковців, а також забезпечує доступ до зовнішніх баз даних, а це - додатковий інструмент для наукового співробітництва.

База наукових видань Іndeх Сореrпісus Іnternational Journals налічує близько 22 000 періодичних збірників наукових праць з цілого світу. Перед реєстрацією у базі наукові видання проходять сувору багатовимірну параметризацію, засвідчують свою високу якість і значущість у науковому світі.

За підсумками минулого року процедуру індексації в «Іпсіех Сорегпісиз Іпіегпаїіопаї» пройшли 3400 наукових часописів, серед яких лише 5 українських журналів з літературознавства - «Наукові записки ХНПУ імені Г.С. Сковороди «Літературознавство», «Кременецькі компаративні студії», «Актуальні питання суспільних наук та історії медицини», «Наукові праці Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки», «Вісник Маріупольского державного університету. Серія: Філологія».

Нагадаємо, що минулого року «Кременецькі компаративні студії» було зареєстровано в Сеntrе Іnternacional de l’ISSN (Франція), міжнародних наукометричних базах «Research Bible» (відкрита пошукова база даних, створена зусиллями науковців Японії) та «СіtеFасtоr» (США), «InfoВАSЕ ІNDЕХ» (Індія).

Редколегія часопису «Кременецькі компаративні студії» й надалі активно працюватиме над розширенням наукової впливовості видання та остаточним переходом на міжнародні стандарти рецензування та публікації наукових статей. Запорука успіху – високий професіоналізм, творчий науковий ентузіазм і вірність демократичним, але суворо регламентованим принципам науково-аналітичної роботи, що характерне редакційному колективу ”Студій…“. Редколегія часопису – це потужна високоінтелектуальна команда науковців, яка зуміла за короткий період здійснити академічний прорив від публікацій кафедрального збірника наукових праць до серйозного професійного редагування наукового часопису, визнаного авторами багатьох країн світу і внесеного до міжнародного реєстру престижних наукових видань.

Такого успіху досягли і його розвивають кандидати філологічних наук, доценти Денис Чик (головний редактор), Олена Пасічник (заступник головного редактора), Наталія Воронцова (завідувач кафедри англійської філології), доценти кафедри Тетяна Семегин і Ольга Чик, старший викладач кафедри Олена Сафіюк, доктор гуманітарних наук Аліна Шульган, асистент кафедри англійської філології Ольга Цьмух, працівник мультимедійного центру вивчення англійської мови Олександр Шайковський.

 
Анонси
Галерея
galery 8
galery 8galery 8
На даний момент 199 гостей на сайті