Пошук

ІСТОРІЯ КРЕМЕНЦЯ – В МАЛЮНКАХ ДІТЕЙ

За сприяння Тернопільської обласної ради, управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, кафедри методики викладання мистецьких дисциплін Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, Кременецько-Почаївського ДІАЗу та громадської організації «Кременецька екологічна ліга» було проведено І Дитячий пленер під назвою «Я малюю історію свого міста», приурочений Дню Прапора України. Його учасниками мали право бути діти віком від 5 до 15 років, які попередньо зробили заявку.


Приємно відмітити, що, крім місцевих юних художників, на пленер прибула дитяча делегація зі Зборівщини на чолі з випускницею нашого навчального закладу Ольгою Міщук.

Діти працювали на території Меморіалу загиблих героїв. Кожен з них на свій смак зображав архітектурні пам’ятки нашого древнього міста у техніці акварелі. Мольбертами для робіт забезпечила кафедра методики викладання мистецьких дисциплін нашої академії, а всім необхідним приладдям – ГО «Кременецька екологічна ліга».


Основним мистецькими об’єктами стали руїни Замкової гори, будинки-близнюки, Собор Преображення Господнього та Миколаївський собор.

Члени кафедри методики викладання мистецьких дисциплін спостерігали за ходом виконання робіт, здійснювали необхідний інструктаж. По закінченню пленера кременецький міський голова Олексій Ковальчук подякував усім учасникам і вручив їм відповідні грамоти.

Пленер показав хороший старт. Учасники й організатори висловили бажання зробити його традиційним і залучати до нього все більше молодих талантів.


 
Анонси
Галерея
Їдальня
ЇдальняЇдальня
На даний момент 826 гостей на сайті