Пошук
Головне меню

ЕКО-ПІКНІКИ ПО-КРЕМЕНЕЦЬКИ

У Кременецькому парку культури і відпочинку пройшли Наукові екологічні пікніки для дорослих. Захід був проведений ГО «Кременецька екологічна ліга»  в рамках реалізації грантового проекту «Культура, освіта та громада: шляхи до об’єднання», який спрямований на демонстрацію можливостей освітніх і наукових установ міста Кременеця та Кременецького району щодо популяризації еко-стилю життя людей.

Більше 15 установ виявили бажання  представити свої досягнення і потенціал. Активним учасником заходу була КОГПА ім. Тараса Шевченка.

Кафедру методики викладання мистецьких дисциплін представили Юлія Янчук із студентами 21-Р групи, які  ознайомили кременчан із технікою яєчної мозаїки, фарбуванням тканин природними барвниками та малюванням кавою. Була презентована наочна експозиція тканин, забарвлених буряком, чорнобривцями, корою дуба, соком чорниць,  кропивою, кавою, чаєм та паприкою.

Представники кафедри теорії і методики трудового навчання і технологій Марія  Олексюк та Сергій Томашівський запропонували жителям міста чудову альтернативу пластмасовим дитячим іграшкам – екологічні дитячі іграшки-забави: ляльку-мотанку «Травниця» та глиняного птаха-свищика. Багато бажаючих учасників власноруч виготовили чудові подарунки для своїх рідних.

Кафедру біології, екології та методики їх викладання  представили Оксана Гурська зі студентами 31-Б групи, які проводили дослідження м’ясних і молочних продуктів на вміст крохмалю та перевіряли овочі і фрукти на наявність в них нітратів.

Кожен, хто завітав на екологічні наукові пікніки, побачив багато експериментів, демонстрацій та майстер-класів, а головне – отримав позитивні емоції і хороший досвід.

 
Анонси
Галерея
32
3232
На даний момент 166 гостей на сайті