Пошук

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ОСЕРЕДОК

«Студентські компаративні студії»

(у рамках Міжнародного інтеграційного проекту «Школа відкритого розуму»)

Науковий керівник – к. філол. н., доц. Пасічник О. В.

Науково-дослідницький осередок об’єднує науковців і студентів, зацікавлених в упровадженні наукових напрацювань із проблеми студентських компаративних студій. Склад науково-дослідницького осередку об’єднує  студентів гуманітарного факультету.

Під керівництвом та за сприяння керівника науково-дослідницького осередку науковий ступінь кандидата наук здобула Сафіюк Олена Володимирівна.

Упродовж року запланована апробація кандидатської дисертації здобувача наукового ступеня кандидата наук Якимович Вікторії Андріївни.

У складі наукового осередку: здобувачі та студенти.

Найбільш вагомі результати за останні 5 років – захист кандидатської дисертації О.В. Сафіюк (2013 р.).

Опубліковано 15 статей у виданнях, рекомендованих МОН України, в українських та закордонних рецензованих журналах,  виголошено 20 доповідей на наукових конференціях міжнародного та всеукраїнського рівнів, у газеті «Замок», а також пресі міста Кельце (Польща).

Пасічник О.В. – член оргкомітету Міжнародних наукових конференцій (2014, 2015, 2016, 2017) в рамках проведення Міжнародного інтеграційного проекту «Школа відкритого розуму», член науково-редакційної ради наукових журналів за матеріалами міжнародних конференцій у рамках проекту.

Члени науково-дослідницького осередку учасники Міжнародного  інтеграційного проекту «Школа відкритого розуму». У 2016 році члени осередку виголосили 10 доповідей на міжнародній науковій конференції «У світі знань: проблеми вербального і невербального», у 2017 році – 15 доповідей на міжнародній конференції «У світі емоцій і відчуттів».

Науковий керівник науково-дослідницького осередку доцент Пасічник О.В. нагороджена дипломом у номінації «Науковий керівник 2013 року» з нагоди відзначення Дня науки в Україні (2014), грамотою Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради з нагоди відзначення Дня науки в Україні (2014).

 

 
Анонси
Галерея
10
1010
На даний момент 224 гостей на сайті