Пошук
Головне меню

ВОСЬМА ЗВІТНА

До програми VIII-ї звітної наукової конференції професорсько-викладацького складу інституту за 2011 рік увійшли доповіді, співдоповіді та наукові повідомлення 125 науковців, об'єднаних у 15 проблемно-тематичних секцій. Вітаючи учасників конференції, ректор інституту, професор А.М.Ломакович відзначив конкретні здобутки колективу навчального закладу в реалізації заходів і планів наукової роботи, серед яких: проведення Всеукраїнської та регіональної наукових конференцій, публікації сотень статей у фахових збірниках і виданнях, участь представників інституту в більш як тридцяти наукових форумах, що проходили в інших ВНЗ, захист працівниками інституту дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук(І.А.Білосевич, О.О.Бережанський, Т.С.Семегин, Т.О.Долга, В.М.Мартинюк, О.І.Дух, Р.Т.Гарматюк), підготовка нашими фахівцями п'яти навчально-методичних посібників з відповідним грифом МОН, молоді та спорту України (Д.М.Скільський, О.П.Макаренко, І.С.Коханська, А.І.Шинкаренко, Н.Є.Бондаренко, С.М.Корнієнко) та інше.

На пленарному засіданні прозвучали доповіді доктора медичних наук, професора В.М.Василюка, кандидатів наук, доцентів В.Є.Бенери та І.Б.Скакальської, кандидатів наук, старших викладачів О.О.Бережанського і Т.О.Долгої. Близько 120 тем стали предметом уваги науковців, які працювали в секційному форматі.

Учасники конференції ознайомилися з виставкою найновіших публікацій науковців інституту, організованою науковою частиною спільно з деканатами за фахово-тематичним спрямуванням.

 
Анонси
Галерея
Пам"ятник Т.Г.Шевченку
ПамПам
На даний момент 675 гостей на сайті