Пошук
Головне меню

ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ І СТАТУС ПЕДАГОГА

Об’єднаними зусиллями кафедри педагогіки (завідувач – кандидат педагогічних наук Л.М.Кравець) і кафедри теорії і методики фізичного виховання (завідувач – кандидат наук з фізичного виховання і спорту В.А.Голуб) нашого інституту на базі Почаївського вищого ПТУ для вчителів загальноосвітніх дисциплін ЗОШ і майстрів виробничого навчання ПТУ підготовлено і проведено семінар-практикум на тему ”Педагогічна майстерність та її роль в утвердженні професійного статусу педагога“. Значну організаційну підтримку та матеріально-технічне сприяння у забезпеченні роботи семінару-практикуму виявили директор Почаївського ВПТУ А.П.Голуб і методист училища із загальноосвітніх дисциплін Н.А.Федорук.

Основне теоретичне навантаження взяли на себе наші завідувачі кафедр: Л.М.Кравець виступила з науково-методичним повідомленням ” Педагогічна майстерність та її роль у діяльності вчителя“, а В.А.Голуб розкрив тему ”Місце та значення педагогічної майстерності у роботі з батьками учнів“. Практичну сторону семінару-практикуму збагатила асистент кафедри теорії і методики дошкільної освіти нашого інституту І.А.Онищук, предметно продемонструвавши елементи тренінгу з проблем педагогічного спілкування.

А сам семінар-практикум продемонстрував ефективність даної форми взаємодії із загальноосвітніми навчальними закладами і спільні зусилля профільних кафедр ВНЗ у наданні науково-методичної допомоги вчителям ЗОШ та професійних училищ.

 
Анонси
Галерея
49
4949
На даний момент 261 гостей на сайті