Пошук

У ВІНОК КОБЗАРЕВІ

Глядачами-співрозмовниками однойменного концерту, присвяченого 198 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, стали студенти, викладачі інституту, кременчани, гості з Тернополя та Києва.

Першу яскраву квіточку ”У вінок Кобзареві“ (вірші і музика А.Оробчука) вплела капела бандуристів інституту (художній керівник і диригент Ірина Харамбура). Кращі студенти інституту, за традицією, поклали квіти до пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченку, після чого з уст кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри української мови та літератури Ірини Комінярської прозвучало ”Слово про Кобзаря“.

Неповторні барви у віночок пам’яті додали вокальний ансамбль викладачів під керівництвом Алли Афанасенко, хор народного співу під орудою Ольги Пуцик (концертмейстер Валерій Яскевич), народний художній вокальний ансамбль ”Калина“ (художній керівник Олена Новик, концертмейстер Валентина Мацкова), камерний хор під керуванням Алли Афанасенко (концертмейстер Оксана Легкун), чоловічий квартет викладачів у складі Володимира Дзюми, Ярослава Міщени, Володимира Іванюка і Петра Клака та симфонічний оркестр (художній керівник та диригент Володимир Козачок).

Яскравим доповненням до віночка творчих колективів стали виступи скрипаля Романа Кшивака, піаністки Єлизавети Ушакової і сопілкарки, лауреата всеукраїнських конкурсів Мар’яни Презлятої (концертмейстер Іван Добринін), а також читців Євгена Горковського та Мар’яни Маліновської. Як завжди, піднесеному настроєві присутніх посприяли запальні танці народного художнього ансамблю танцю ”Горлиця“ та його солістів Євгена Найчука та Ірини Поліщук (художній керівник і постановник Андрій Медецький).

Завершилася концертна програма апофеозною ”Поемою по Україну“ у виконанні симфонічного оркестру, зведеного хору та соліста, заслуженого артиста України Миколи Швидківа.(керівники – Алла Афанасенко, Ольга Пуцик, Василь Сабран, Володимир Козачок).

Вели концерт Юлія Чух і Сергій Очеретяний, а підготували його Василь Райчук, Василь Скоропляс і Антон Благій.

 
Анонси
Галерея
58
5858
На даний момент 281 гостей на сайті