Пошук
Головне меню

ЦИФРОВІ СЕРВІСИ ДЛЯ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Міністерство освіти і науки України забезпечило безкоштовний доступ вітчизняних закладів освіти до кращих світових цифрових ресурсів та інструментів. Адже в умовах воєнного стану онлайн та змішане навчання особливо важливі для рівного доступу до освіти та безпеки його учасників.

Сучасні онлайн-курси від кращих експертів, провідних закладів освіти, лідерів індустрії чекають на всіх бажаючих. Пропонується унікальна можливість безкоштовно отримати доступ до платного контенту та платних сертифікатів, цим самим долучитися до багатомільйонної спільноти слухачів зі всього світу.

Уже понад 35 тис. студентів і викладачів приєдналися до платформ Coursera, Udemy і Labster та успішно опановують онлайн-курси від Google, Meta, IBM, Microsoft, Amazon Web Services, а також таких провідних університетів світу, як Yale University, California Institute of the Arts, Duke University, Erasmus University Rotterdam та інших. У рамках проєкту "Цифрові сервіси для освіти України" у Кременецькій гуманітарно-педагогічній академії ім.Тараса Шевченка пройшов перший з серії тематичних семінарів для викладачів освітнього закладу.

Відкрила науковий захід завідувач кафедри інформаційних технологій та методики навчання інформатики, кандидат технічних наук, доцент Надія Бабій, яка ознайомила присутніх з метою і завданнями проєкту, з моделями та підходами взаємодії викладачів та здобувачів з платформами онлайн-освіти, а також з етапами реалізації цифровізації навчального процесу через роботу наших викладачів на різних освітніх платформах.

Продовжив розповідь викладач кафедри інформаційних технологій та методики навчання інформатики Дмитро Клак. Він проаналізував платформи, які вже залучені до згаданого проєкту і здійснив фаховий огляд інструментів онлайн-навчання та ознайомив з алгоритмом реєстрації на згаданих платформах.

Доктор історичних наук, професор Ірина Скакальська завершила наукове зібрання інформацією про успішне проходження курсів, які допоможуть вдосконалити власні знання, поділитися досвідом з колегами, опанувати нові обрії та здобути цінні професійні навички.


 
Анонси
Галерея
33
3333
На даний момент 658 гостей на сайті