Пошук

ЗАПИТАЙ У АДВОКАТА

У рамках підписаних договорів про співпрацю між Кременецькою гуманітарно-педагогічною академією ім.Тарама Шевченка і її Фаховим коледжем та громадською організацією "Молодь Кременеччини" відбулася традиційна зустріч студентів із представниками Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Право-просвітницький захід "Запитай у адвоката" організували культорганізатор КОГПА ім. Тараса Шевченка Сергій Колісецький, заступник голови студентського ректорату академії Валентин Нестерук і місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Модератором зустрічі виступив заступник голови студентського ректорату Валентин Нестерук, який у своєму вступному слові окреслив проблему булінгу.

Основні психологічні причини булінгу і шляхи вирішення цієї проблеми проаналізувала психолог Алла Фурсик.

Представники Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги директор Валентина Вербицька та начальник відділу безоплатної правової допомоги Тетяна Точинська розповіли про відповідальність, до якої можуть бути притягнуті суб'єкти навчального процесу як булери, а також навели приклади із судової практики щодо розгляду подібних справ.

Такі зустрічі є відкритими уроками із правової освіти і готують молодь до вирішення проблем, що періодично виникають у їхньому житті.


 
Анонси
Галерея
30
3030
На даний момент 1075 гостей на сайті