Пошук
Головне меню

КОНФЕРЕНЦІЯ В ЄВПАТОРІЇ

Науково-педагогічним колективом кафедри історії та правознавства та студентсько-молодіжним науково-практичним клубом ”Креатив“ Євпаторійського інституту соціальних наук Республіканського ВНЗ ”Кримський гуманітарний університет“ організовано і проведено ІV міжвузівську науково-практичну конференцію студентів та молодих учених ”Виховання, освіта, менеджмент, філософія, право: історичний аспект“.

У складі учасників конференції з 29 навчальних закладів України була й делегація нашого ВНЗ, для якої приємним сюрпризом стали кадри з відеофільму, продемонстрованого перед початком наукового зібрання, де серед інших показано Почаївську лавру, джерело святої Анни і корпуси нашого рідного інституту.

Відкрили конференцію вітальним словом і розпочали пленарне засідання виступи доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри методик початкової та дошкільної освіти, директора інституту-господаря Н.А.Глузман, кандидата психологічних наук, доцента В..І.Фадєєва та кандидата юридичних наук, доцента О.А.Ануфрієнка, котрий  був своєрідним ”організаційно-мозковим центром“ наукового форуму.

Однак необхідно відмітити, що доповіді наших науковців прозвучали саме на пленарному засіданні: юна представниця студентської науки, студентка 42-ДПК групи Роксолана Мусько запропонувала тему ”Історіософія християнської моралі в контексті розвитку національної системи виховання“, а її науковий керівник, кандидат  педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Н.В.Приймас презентувала ”Історико-педагогічний аспект праці ”Живі струни. Бандура і бандуристи“ Уласа Самчука (до проблеми національного виховання)“. До речі, лише виступи наших науковців звучали українською мовою!

На секційних засіданнях наукового зібрання розглядались актуальні освітянські проблеми, про що свідчить їхнє тематичне спрямування: ”Історіографія організації та філософського забезпечення відродження та розвитку національної освіти та виховання“, ”Професійне становлення особистості менеджера: історичний та правовий аспекти“, ”Мовно-комунікативна компетенція як складова філологічної освіти“ і ”Проблеми викладання правознавства та регіональної історії в загальноосвітніх школах“.

Окрім офіційної частини, гостинні господарі конференції організували ряд екскурсій по неповторних туристичних об’єктах Криму (Стара частина Євпаторії, Південний берег Криму, м.Бахчисарай), що стало ідеальним поєднанням комунікативних та пізнавальних інтересів учасників наукового форуму.

 
Анонси
Галерея
43
4343
На даний момент 700 гостей на сайті