Пошук

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

У районному Будинку культури відбулося свято, приурочене Дню працівників дошкільних навчальних закладів. Ініціатором та організатором педагогічного зібрання виступила методист районного методичного кабінету з дошкільної освіти Лідія Лапка, котра разом з музичним керівником ДНЗ с.Кушлин Миколою Горошком і вела святкову програму.

Вітання на адресу працівників ДНЗ звучали з уст першого заступника райдержадміністрації Григорія Галькевича та голови районної ради Андрія Гуславського, в. о. начальника відділу освіти Ірини Гусєвої та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Лілії Чечуріної, декана педагогічного факультету нашого інституту Людмили Врочинської, вихованців ДНЗ міста та  гостей з Бережанського району.

Під час урочистостей відбулося нагородження переможців конкурсу на кращий ДНЗ та на кращого вихователя – фахівця педагогічної майстерності, що був оголошений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, а також представлення нових завідувачів ДНЗ.

За сумлінну працю та з нагоди професійного свята  грамоти райдержадміністрації, районної ради, районного відділу освіти та районного комітету освітянської профспілки  отримали кращі працівники ДНЗ району, а за вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти – викладачі педагогічного факультету нашого інституту.

У святковому концерті брали участь зразковий дитячий танцювальний ансамбль ”Барвінок“ (керівник Андрій Медецький), дует Ірини Гуменюк та її дочки Ольги і заслужений артист України Володимир Вермінський.

 
Анонси
Галерея
8
88
На даний момент 317 гостей на сайті