Пошук
Головне меню

З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ ВЧЕНОГО-МАТЕМАТИКА

Організаторами наукового семінару ”Михайло Кравчук – гордість української математики“ виступили члени кафедри фізики, математики та інформатики інституту і циклової комісії природничих дисциплін педагогічного коледжу. Дійство, приурочене 120-річчю від дня народження відомого українського математика, розпочалося поетичним акордом: студентка Марія Комінярська прочитала вірш ”Михайло Кравчук“. Академічну частину семінару відкрила заступник директора коледжу О.О.Камінська. Вона наголосила, що, за словами Євгена Сенети – члена НТШ (Сідней, Австралія), ”… ім’я Михайла Кравчука було відомим у світовій математичній науці, але світ не знав, що він українець“, проте його кредо було чітким і однозначним: ”Моя любов – Україна і математика“.

Дійсний член НТШ, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики, математики та інформатики Г.М.Возняк продовжив виступи темою ”Михайло Кравчук – великий український математик“. Викладач педагогічного коледжу Р.В.Волянюк охарактеризувала ”Життєвий і творчий шлях М.П.Кравчука“. Інші доповіді висвітлювали конкретні аспекти життєтворчості математика: ”Педагогічна діяльність М.П.Кравчука“ (М.А.Ромашевська), ”Наукова діяльність М.П.Кравчука“ (Ю.М.Ліщук), ”М.П.Кравчук – вчений-громадянин“  (І.М.Галаган).

Семінар як розпочався, так і завершився у творчому форматі: студенти спеціальності ”Технологічна освіта“ прочитали поезії ”Мені однаково“ (Дмитро Мельничук) і ”Вулиця Михайла Кравчука“ (Олександр Старанчук), запропонували учасникам і гостям семінару презентацію ”Моя любов – Україна і математика“ і на завершення наукового зібрання виконали пісню ”Ода любові“.

 
Анонси
Галерея
62
6262
На даний момент 236 гостей на сайті