Пошук

МІНІ-ФУТБОЛ З МАКСІ-РЕЗУЛЬТАТОМ

Справжній спорт перерви не знає. Футбол належить саме до таких видів спорту. Це підтвердив новорічно-різдвяний період нашого національного календаря. У ці святкові дні інститутський ”Буревісник“ брав участь у двох турнірах з міні-футболу і в обох здобув переконливі перемоги.

Першим був міжобласний турнір ”Різдвяні канікули“, що проходив у м.Нетішин Хмельницької області. Змагалися вісім команд з Львівської, Рівненської, Тернопільської і Хмельницької областей, що були поділені на дві групи. Команда інституту посіла перше місце у своїй групі, де її суперниками виступали футбольний клуб ”Покрова“ (м.Львів), команда м.Нетішина та команда смт.Оженин. У другій групі переможцем вийшла команда ”Штурм“ (м.Костопіль, Рівненщина). Саме з нею у фінальному двобої зустрівся наш ”Буревісник“. ”Штурм“ не витримав штурму інститутських футболістів, які буквально розгромили суперника з рахунком 9 : 1. Кубок – наш, а кращим гравцем турніру визнано капітана міні-”Буревісника“ Віталія Грушу.

Другий міжобласний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті воїнів-афганців з Кременеччини, проходив у спортивному залі нашого інституту і в ньому, крім  ”Буревісника“, брали участь команди ”ВІК“ (м.Володимир-Волинський), ”Горинь“ (смт.Вишнівець), ДЮСШ смт.Оженин (Хмельниччина), ДЮСШ м.Збаража і ДЮСШ м.Тернополя. У фіналі наші футболісти зустрілися з командою ”ВІК“ і зламали її опір з рахунком 9 : 3. Ще один Кубок, цього разу Перехідний, – у нашого ”Буревісника“.


Назвемо імена тих, хто у форматі зимового міні-футболу примножив спортивну славу інституту: Кость Пігуль (11-Ф), Юрій Галець, Михайло Вітерук, Вадим Годневський, Олександр Апанчук (22-Ф), Богдан Слоневський (31-Фк), Вадим Щирба, Владислав Сороцький (32-Ф). Капітан команди – Віталій Груша, тренер – Анатолій Антонюк.

Бажаємо нашій футбольній дружині міні-футбольний зимовий тріумф переплавити у літній успіх на великому футбольному полі.

 
Анонси
Галерея
41
4141
На даний момент 239 гостей на сайті