Пошук

КОНКУРС ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ

На базі мистецького факультету інституту відбувся конкурс на кращу роботу з образотворчого мистецтва ім..І.Ф.Хворостецького серед художньо обдарованих випускників 9 та 11 класів ЗОШ, ліцеїв, гімназій, мистецьких шкіл регіону, які виявили бажання навчатися у нашому навчальному закладі за спеціальністю ”Образотворче мистецтво“. За умовами конкурсу, його переможці та призери нагороджуються дипломами та матимуть переважне право на зарахування до інституту за інших рівних умов. Журі конкурсу очолювала кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва та методики його викладання О.Г.Панфілова.

Серед випускників-одинадцятикласників найкраще виконала творчу роботу Ольга Гуцуляк з Кременецької ЗОШ-інтернату. Другою була Лідія Голуб із загальноосвітньої школи с.Великі Вікнини Збаразького району. Третє місце посіла Катерина Присяжнюк – майбутня випускниця Лідихівської ЗОШ (Кременеччина).

Випускники-дев’ятикласники змагалися у номінаціях живопису та рисунку. В номінації ”Живопис“ першість виборола Анна Мойсей (ЗОШ с.Кімната Кременецького району), а друге і третє місця поділили між собою однокласниці з Кременецької ЗОШ-інтернату відповідно Надія Кондратюк і Юлія Стецюк.

Номінація ”Рисунок“ принесла перемогу Інні Бас із Дунаївської ЗОШ, що на Кременеччині, друге місце – за Юлією Фариною (Кременецька ЗОШ № 3), а третє – в Ольги Богути (ЗОШ с.Будки Кременецького району).

Учасники конкурсу отримали змогу не лише продемонструвати свої художні здібності, а й переконалися у правильності свого фахового вибору, ознайомились із навчальним закладом, навчально-творчою базою його митецького факультету, де вони осягатимуть ази образотворчого мистецтва.

 
Анонси
Галерея
galery 3
galery 3galery 3
На даний момент 313 гостей на сайті