ДО ВІДКРИТИХ СЕРДЕЦЬ

”День відкритих дверей“, організований ректоратом і представниками приймальної комісії інституту для випускників загальноосвітніх шкіл – майбутніх абітурієнтів ВНЗ, став символічним днем відкритих сердець: з відкритими серцями і щирими словами зустріли їх проректор з навчальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент М.Б.Боднар, проректор з виховної роботи, кандидат педагогічних наук М.В.Сиротюк, відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат наук з фізичного виховання та спорту О.О.Бережанський, декани факультетів, завідувачі профільних кафедр. З такими ж відкритими серцями, щирими сподіваннями прийшли до нашого інституту його майбутні студенти. Випускники ЗОШ та їх батьки з Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської та деяких інших областей України не лише познайомилися з особливостями навчання в Кременецькому гуманітарно-педагогічному інституті ім.Тараса Шевченка, а й оглянули навчально-матеріальну базу його факультетів і архітектурний ансамбль історичного корпусу навчального закладу, відвідали Музей історії інституту, виставкову залу художника Ростислава Глувка. Детальну інформацію про обраний ними ВНЗ випускники шкіл почули з уст представників інституту та зі сторінок газети ”Замок“, примірники якої  отримали всі учасники ”Дня відкритих дверей“.

 

 

Відповіді гостей на запитання анкети абітурієнта засвідчили, що кожен другий з них обрав професію педагога відповідної спеціалізації за власним уподобанням, частина – за порадами батьків і педагогів шкіл, а окремі – за рекомендацією друзів і знайомих, які навчаються в нашому ВНЗ або вже закінчили навчання і працюють за обраним фахом.

Серед факторів, які вплинули на вибір нашого навчального закладу, майбутні абітурієнти називають його багату історію, неповторність архітектури, природні умови, а також соціальні фактори (наближеність до місця проживання, помірна плата за навчання, позитивні відгуки серед  населення краю тощо).

 

 
Галерея
Художній народний ансамбль "Калина"
Художній народний ансамбль Художній народний ансамбль
На даний момент 627 гостей на сайті