Пошук
Головне меню

ФОРУМ ЛІТЕРАТУРОЗНАВЦІВ

Анонс Всеукраїнської науково-практичної конференції

Конкретним і вагомим підсумком науково-творчої співпраці Кременецького гуманітарно-педагогічного інституту ім.Тараса Шевченка з Інститутом літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України, Тернопільським національним педагогічним університетом ім.Володимира Гнатюка і Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім.Івана Франка стала підготовка Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю ”Письменник в умовах заблокованої культури“, що відбудеться 28 – 29 листопада цього року на базі нашого навчального закладу. Про свою участь у конференції заявили понад 180 науковців-літературознавців з 57 освітніх і наукових інституцій України, Литви та Польщі.

Організаційний комітет наукового форуму очолюють ректор інституту, професор  А.М.Ломакович (голова), академік НАН України, директор Інституту літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України М.Г.Жулинський, декан філологічного факультету Тернопільського НПУ ім.Володимира Гнатюка, професор М.П.Ткачук і завідувач кафедри української літератури і теорії літератури Дрогобицького ДПУ ім.Івана Франка, професор П.В.Іванишин – співголови.

На пленарному засіданні прозвучать доповіді науковців із Києва, Тернополя, Бердянська, Кременця, Острога, Луцька, Івано-Франківська, Дрогобича і Вільнюса. Важливі проблеми вивчатимуться у секційному форматі: ”Літературні твори і жанри в епоху тоталітаризму“, ”Специфіка мовно-літературної та літературно-критичної творчості в підцензурних умовах“, ”Інтелектуальні моделі спротиву імперським міфам і стереотипам у літературі“, ”Колоніальні та постколоніальні стани української літератури“ і ”Міжкультурна комунікація та мовна особистість письменника“.

Учасникам конференції буде запропонована насичена інформаційно-культурна програма: знайомство з історією та сьогоденням інституту, екскурсії визначними місцями Кременеччини, концерт мистецьких колективів навчального закладу.

 
Анонси
Галерея
52
5252
На даний момент 218 гостей на сайті