Пошук
Головне меню

ЦІКАВІ РЕЧІ ДЛЯ МАЛЕЧІ

Чергову книжку для дітей дошкільного віку підготувала асистент кафедри теорії та методики дошкільної освіти О.І.Бочелюк. Тернопільське видавництво ”Навчальна книга – Богдан“ опублікувало її посібник ”Знай, люби, бережи. Тексти та пізнавальні завдання для дітей 4 – 7 років“. Видання покликане допомогти малюкам зробити перші кроки у пізнанні дивовижного світу довкілля, зокрема, метеорологічних явищ, сезонних змін у природі, різноманіття рослин і тварин, які населяють нашу планету і серед яких виокремлюються види, занесені до Червоної книги України.

У передмові зазначається, що світ природи з його неповторними барвами та звуками, довершеними рухами та досконалим формами завжди був для людини джерелом мудрості та взірцем краси, а тому спілкування з природою робить людину добрішою та кращою незалежно від віку. Виховання гуманного і бережливого ставлення до природи настільки важливе, що має розпочинатися з раннього віку, коли закладаються основи екологічного мислення й екологічно доцільної поведінки.

Посібник містить короткі пізнавальні тексти, зокрема народні прикмети про явища й об’єкти живої і неживої природи, а також цікаві й доступні для дитини практичні завдання, розроблені відповідно до Базового компонента дошкільної освіти в Україні. Без сумніву, творчо підібраний і системно скомпонований матеріал допоможе батькам і педагогам у розвитку спостережливості, уваги, логічного мислення дітей. Книжка доповнена різноманітними тематичними малюнками, фрагментами текстів з творів для дітей та фольклорних джерел.

 
Анонси
Галерея
47
4747
На даний момент 216 гостей на сайті