Пошук

МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ СЕМІНАР

На базі нашого інституту відбувся ІІ Міжнародний молодіжний семінар польської мови та культури, що проводиться спільно ФундацієюСвітло зі Сходу“ (м.Краків, Польща) і Кременецьким гуманітарно-педагогічним інститутом ім.Тараса Шевченка під патронатом ректора інституту, професора Афанасія Ломаковича та під керівництвом президента Фундації Ярослава Банися. З української сторони співорганізатором міжнародного навчального філологічного заходу виступив проректор інституту з виховної роботи Микола Сиротюк. Учасниками семінару були студенти інституту, котрі вивчають польську мову за навчальним планом або самостійно, і студенти Ягеллонського університету у Кракові, які студіюють українську філологію.

 

 

Заняття нинішнього семінару проводили методист освітніх програм Фундації Тетяна Розлуцька, магістри-філологи Ягеллонського університету Александра Кардасінська і Клаудія Рачек. В навчальних аудиторіях факультету іноземних мов учасники семінару працювали над граматикою і практикою польської мови. Була застосована така ефективнв форма навчальної роботи, якфільмові зустрічів стиліКлубу польської фільмотеки“, що передбачає спільний перегляд і обговорення художніх фільмів з класики польського кіно. Відбулась тематична зустріч в Літературно-меморіальному музеї Юліуша Словацького в Кременці, під час якої проходило спільне декламування й аналіз віршів Юліуша Словацького та інших польських поетів. Співорганізатором цієї зустрічі з української сторони стала кандидат філологічних наук Аліна Шульган.

Робота се-мінару будувалась, в основному, на підготовле-них викладачами польської мови тематичних мультимедійних презентаціях з наступним обговоренням вибраних граматичних тем та із застосуванням фонду електронної бібліотеки інституту. Проходили творчі зустрічі польських та українських учасників семінару, ознайомлювальні екскурсії визначними місцями Кременця і краю.

Студентам-учасникам цього своєрідного між-народного молодіжного філологічного майстер-класу були вручені сертифікати про проходження навчання у ІІ Міжнародному молодіжному семінарі польської мови і культури. Передбачається вдосконалення програми наступного семінару як за змістом занять, так і за формами їх проведення, а також розширення контингенту слухачів за рахунок студентів нефілологічних спеціальностей, представників інших навчальних закладів і молоді міста.

 

 
Анонси
Галерея
48
4848
На даний момент 127 гостей на сайті